Küçük şehirde çok fazla dershane seçeneği olmayan biri olarak başvurduğum dershanedir. Ankara'da yüzyüze ders işlenmekte, eş zamanlı olarak da diğer şehirlerden herkes izleyip canlı soru sorabilmektedir. Fiyatları rakiplerine kıyasla daha uyguna gelebilmektedir. Yine de daha uygun fiyata denk gelmesi açısından üçüncü hatta ikinci sınıftan kayıt yaptırmanızı öneririm. Kitaplar ve dersler birbirine paralel gidiyor. 3. Sınıfta 4 derse erişim sağlayabiliyorsunuz, 4-5. Sınıflarda ise normal dus dershanesi şeklinde ilerliyor. YouTube'da demo derslerini görebilirsiniz.

Tustime'ın geçmişi olsa da Dustime yeni kurulan bir dershane denebilir. 2021 mart dus'u açıklandığı zaman başarı hakkında daha da fikir vereceğini düşünüyorum. Ciddi sayıda soruya net referans olduklarını paylaştılar. Şimdiye kadar almış olduğum 4 dersten de gayet memnun kaldığımı fikir vermesi açısından belirtmek isterim.

Eğer gerektiği zaman bilgisayarın başına oturup disiplini sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız bence zorlanmadan verim alabileceğiniz bir sistem.

(bkz:tustime)
Her demo ders katılımında indirim kazandığım dus dershanesi :d
Aslında anlatımları güzel fakat uzun süre bilgisayar başında oturmak cazip gelmiyor. Keşke yüz yüze eğitim şansı olsaydı..
Uzaktan eğitimde tek sorun yaşamayan kurum diyebilirim. Ders anlatımları güzel kitaplar gayet yeterli, hiç sıkmaz. Diğer dershanelere göre fiyatı daha uygun. Parasının hakkını veren tek dershane diyebilirim. Diğer dershanelere göre birçok avantajı var. Dezavantajı olarak yeni kurum diyebilirim. İlk defa öğrencileri dusa girmiş . Pek bı başarı beklemek zor. Zaten her şey bizde bitiyor. Dershane max %5-10 etkiler.
İlgisiz ve sorunların bitmediği bir dershane. Çok paragözler bıraktığım için lokma dağıttım.
Temel bilimlerde kodlama vs hocalar bence iyi ama klinikte kitapları biraz farklı geldi umarım dusa yönelik iyi olur sınavdan sonra güncellerim belki iyi çalıştım dus kaynaklarından ama netim 2 ay önce 55ti sınavdan sonra görücez artık