Malum dershaneye gitmemek için alternatif arayışında buldum, fiyatı da uygun kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
3. sınıf öğrencisi olarak aldığım 4 offline dersten yola çıkarak şunları söyleyebilirim:
- bu sene farmakoloji, biyokimya, protez ve ortodonti derslerini aldım. biyokimya final dönemime denk geldiği için fazla yararlanamadim fakat diğer dersleri baştan sona izledim ve gerçekten çok anlaşılır bir şekilde işleniyor dersler. okulda farmakoloji takip etmeme gerek kalmadı diyebilirim.
- hocaların mail adresleri, instagram hesapları vs mevcut ve iletişime gectigim 3 hoca da çok kısa süre içerisinde dönüş yaptılar. ve çok samimi bir şekilde yardımcı oldular sorularım hakkında.
- online ders almadım fakat katıldığım online demolarda sorduğum sorular da verilen molalardan önce veya sonra cevaplandı.
- kitapları 4. sınıfta verileceği için şu an protez ve farma kitapları bende mevcut. ve dusemle karşılaştırma imkanım var (elimde onlar olduğu için) derste anlatılandan eksik değil fazla var kitaplarda. yani dersi dinlemesen bile eksik bilgi alabileceğiniz kitaplar değil. (maalesef dusemde birkaç konuda kitapta eksikler olduğunu dersi dinleyip kitaba alınan notlardan fark ettim)
- normalde 3. sınıfta sadece 4 tane offline ders alabiliyorduk fakat önümüzdeki günlerde bir 3 ders daha alabileceğiz. yani dinamik bir dershane olduğunu düşünüyorum. sürekli demo dersler vs yapılıyor. belki malum kurumla çekişmeden dolayı bu imkanlar oluyordur ama yararlanıyoruz sonuçta :)
- küçük şehirde okuduğum için çok alternatif yoktu. malum kurum ve dustime seçeneğim vardı. ben de online olarak evde kendimce disiplin kurabileceğimi (inş) düşündüğüm için dustime seçtim. fakat herkes ev ortamında odaklanamayabilir, birkaç demo dersini izlemenizi tavsiye ederim.
-teknik bir problem olduğunda mail attığım kişiler de hemen dönüş yapıyor çözüm üretiliyor (uygulamayla ilgili vb)

dediğim gibi 3. sınıf olduğum için dus bazında ne kadar yeterli olduğu konusunda yorum yapmam doğru olmaz ama şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. dershanenin bir yere kadar bir şeyler katabileceğine inandığım için (ve duyduğum için) çok uçuk fiyatlar vermektense gerektiğinde diğer kurumların kitaplarını almayı düşünüyorum.