Evet arkadaşlar fakültemizde alttan alma olmadığı için periodan kalmış bulunmaktayım.Kalmamak için yapabileceğim bir şey var mı bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Edit:Soru itiraz dilekçesi verdik kalanlar olarak(Sınıfın 43'ü).Bir soru iptal oldu ve geçtim çok şükür.
Bütten de kaldıysan yapacak bir şey yok artık. Geçmiş olsun. Ama pandemi dönemi sınıfta kalmak da sadece dişhekfak da olur gibi
Seninkisine yine yumruk atsan hisseder. Beni dönemlik biyofizik dersinden bırakmışlardı,haftada 1 saat derse gidip geriye kalan zamanda köhne bir otelde çoğunluğunu beden işçilerinin oluşturdugu müşterilere içki servis yapıyordum garson olarak sonra baktım olmuyor istifa edip aylarca inşaatlarda alçı torbaları taşıdım durdum. Hayat işte neye niyet neye kısmet bro. Dişçi olucam diye girer işçi olursun alimallah.
malesef diş hekimliğinin acı yüzü . sınıf birincisi olsan bile her saniye sınıfta kalmaktan korkarsın. dahası bunu paranoya haline getirip şu hocaya selam vermedim bırakır mı şu hoca şunu yanlış anlamıştır bırakır mı diye diye kendini bitirirsin.
Çoğu fakültede olan, bazı ‘özel’ fakültelerde ise tek ders alttan alma olup gıpta ile baktıran olay.
Az daha iki dersten kalıp tek ders sınavına giremeyecektim neyse ki tek derse girebildim.Burdan bana bütünde kaldığım için yarım hekim adamı candan eder diyen hocanın dersini tek derste 82 alarak vermenin haklı gururunu yaşıyorum.Unutmadım hoca seni o cümlenle hatırlayacağım seni gördüğüm her yerde.