Ani bir kararla işten ayrıldım aynı gün dus çalışmaya başladım. 1 haftadır çalışıyorum fakat herkes 9 ay 1 sene hatta 1.5 sene çalışırken 6 ayda kazanmayı hedefleyerek delilik mi ettim bilmiyorum . Benim gibi bu vakitlerde başlayan aynı kaygılarla sahip birileri varsa birbirimize destek olabiliriz. Program yaparız birbirimizi denetleriz önemli yerleri konuşuruz vs vs.
ben!!! 6 ayda hem de iyi bi dereceyi hedefleyerek ne kadar delilik ettim bilmiyorum ama umarım sonucu güzel olur
Şu zamanlar yaklaşık 65 -70 civarında net yapan, 2021 dusuna çalışan, motivasyon konusunda birbirimizi gazlayabilecegimiz bir dusbuddy aranıyor.
mesaj atarsanız sevinirim. :)
her şey yolunda giderse, sınıfta kalmazsam vb 2023 dus'una gireceğim (evet daha çok var farkındayım, o zamana kadar kim öle kim kala). temelim özellikle temel bilimlerde bilgim sıfır sıfır sıfır. bu yüzden bu yaz veya 4. sınıfın başında çalışmalara başlama (temel atma) gibi bir hedefim var. dusbuddy olmak için henüz erken olsa da en azından başlangıç için birbirimize referans olabileceğimiz yazarlar varsa mesajlarınızı beklerim.
çok fazla dusbuddy gibi olmasa da ara sıra bilgiler paylaşabileceğim ve birbirimizi yarışta tutacak arkadaş arıyorum. hedefim üç büyük şehirdeki iyi okulların birinde pedo veya endo.
Çok acil evet yanlış duymadınız çok acil çalışma arkadaşı arıyorum, sınıfta kalmama ramak kaldı. Biri beni çekip kurtarsın bu kuyudan
2023 dus'una girecek suan 5.sinif olan buddy ariyorum. ciddili calismali. yakin zamanda annem vefat ettigi icin odaklanma problemi yasiyorum. biriyle birlikte olursam motive olabilecegimi dusunuyorum