bu okulun kapısından girine 5 yıllık askerliğiniz başladı demektir. zira ancak askerde bu kadar önemsenmeyip bu kadar iş yaptırılır.
pandemi döneminde "bu öğrencileri ne yaparız da eğitimden uzak tutarız" diyerek aldıkları kararlar ise harikadır.

teknik anlamda ise oldukça iyidir hakkını yememek lazım. inşaat sürecinde dekanlık el değiştirmese çok daha güzel olurdu.
Fakültenin gerek hocaları gerekse imkanları üst düzeyde ama üniversite tercih sırasında alt sıralarda olması aynı zamanda yurt dışından gelen öğrencilere denklik veren Türkiyedeki sayılı üniversitelerden olması sebebiyle ayırt edici bir sınava girmeden para vererek okula gelen öğrencileri bulunmakta.Bu sebepler doğrultusunda daha düşük seviyedeki öğrencilerde bulunmakta.Bu tarz öğrencilerin sürekli okulu kötülemesi ve şikayet etmesi sebebiyle fakülte kötü gözükse bile her anlamda tam donanımlı bir fakültedir.Umarım sürekli kötü düşünen arkadaşlarda ellerindeki bu imkanları kullanmaya çalışır.
Üstteki yazar arkadaşım hocaların parası yatmıyorken pandemide senin maaş nasıl yatıyor ?
üstteki yoruma ek olarak 2020 dus'unda herhangi bir başarı sağlayamadı.İlk ona bir öğrenci bile sokamadı 2020 mezunlarından sadece 4-5 kişi dusu kazandı.Daha önceki başarılarını da mezun olup 1 sene sınava çalışan öğrencilerinin kazandığını söyleyebilirim. Teorik ve pratik eğitim açısından çok kötü ayrıca hocaları ve asistanlarının kibirlerinden yanlarına yaklaşamıyorsunuz.2.sınıfların mevcudu 200 okumanızı tavsiye etmeyeceğim bir üniversite de diş hek fak