Neü diş. hek. fak. öğrencilerinin çıkardığı el emeği göz nuru dergidir. Adını yirmilik dişlerden ve yirmili yaşlardan almıştır. İçerisinde aşırı faydali bilgilerle birlikte eğlenceli içerikler de mevcuttur. Aralık 2021'de ikinci sayısını çıkaracak olan bu derginin 1. sayısının okunması ve 2. sayısının heyecenla, merakla beklenmesi şiddetle tavsiyedir. (bkz:yirmilikdergi)
Diş hekimliği öğrenci dergisi alanında yeni bir çağ açan, ilgi çekici araştırma ve röportajların yanı sıra, diş hekimlerinin 2. Sanatlarını açığa çıkaran eğlenceli bir dergidir. Okudukça keyif alacağınız ve sizinde paylaşmak istediğiniz şeyleri ortaya çıkartan bir oluşum. Okumak ve bakmak isteyeceksiniz. Keyifli okumalar...
daha ilk bakışta 'diş hekimliği alanında yayınlanan yerli yabancı birçok dergiden farklı bir şey bu' dedirten bir öğrenci girişimidir. internette bulabileceğiniz yazıların dergi sayfalarında özetlendiği klasik branş dergilerden değildir yani. instagram sayfasına da bir göz atmanız tavsiye olunur. (bkz: instagram linki )