Sınava girecek tüm meslektaşlarımıza başarılar dilerim. Ertelenip uzunca bir süre belirsizlik içinde çalışmaya devam ettiniz içtenlikle tebrik ediyorum hepinizi. Emeklerinizin karşılığını almanız ümidiyle...
Ne dediği anlaşılmayan dusiyerle röportaj;

- Dersane borcu anadın mı , Sınava girdim anadın mı ( Sınava ben mi girdim sınav mı bana girdi anlamadım , dersaneye de yazılmıştım tabi istediğim yere yerleşmek umuduyla )
-Sorular var annadın mı işaretledim ( Kolay sorular çok kolay zorlar çok zordu , yeryer kitaplarda olmayan şeyler de mevcuttu )
-Boş soru ııııı , olurr anadın mı ( Haliyle bilmediğim soruları işaretleyerek sonradan dönmekte suretiyle boş bıraktım )
-Şindi taam mı bakacak okul ııı , annadın mı ( Bu sene olmadı , sorular zor olduğu halde netler bir hayli yüksek herhangi bir fakülteye yerleşmem mümkün değil artık önümüzdeki sınavlara bakıcaz tşkler
2 kere ertelendikten sonra yılan hikayesine dönen sınavın sonunda yapıldığı tarih. Hazırlanmaya niyet edenleri pişman edip, psikolojilerini bozmuştur. 1,5 yıl boyunca aynı sınava hazırlanan bireyler aynı kitapları görmekten kusacak hale gelmişlerdir.
dus 3.sünün dershanelerce paylaşılamaması skandalına sebebiyet vermiş sınavdır. canı sıkıldıkça hakkını helal etmeyen dershanemiz muhtemelen bu olay sonucunda da hakkını helal etmemiştir. olan da dus 3.süne olmuştur bence, kız mutluluğuna sevinemeden tartışmanın ortasında kaldı. neyse biz yine o kutlu cümleyi söyleyelim: Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.